شمارۀ جدید فصل‌نامه «ندای اسلام» منتشر شد

شمارۀ جدید فصل‌نامه «ندای اسلام» منتشر شد

شماره جدید فصل‌نامه گرانسنگ «ندای اسلام»، نشریه بین‌المللی اهل‌سنت ایران، منتشر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دارالقرآن دات آی آر به نقل از سنی‌آنلاین، شماره‌ پیاپی ۶۹-۷۰ فصلنامه “ندای اسلام”، با مطالبی علمی، تحقیقی و تحلیلی در موضوعات مختلف چاپ و منتشر شد.
شماره‌ی جدید ندای اسلام، در سرمقالۀ خود با عنوان «دولت دوازدهم؛ واقعیت‌ها و انتظارات» که به قلم سردبیر این فصلنامه، استاد مفتی محمدقاسم قاسمی نوشته شده است، به پیروزی دکتر روحانی با رأی ۲۴میلیونی ملت ایران و نقش پررنگ و تاثیرگذار جامعه اهل‌سنت در این پیروزی تصریح کرده و از سکاندار دولت دوازدهم می‌خواهد به وعده‌های انتخاباتی خود به‌ویژه در حق اهل‌سنت ایران جامه عمل بپوشاند.
در این شماره همچنین مطالب خواندنی دیگری از قبیل: آشنایی با اهل‌سنت شمال در گفت‌وگو با شیخ محمدشافی قریشی، آشنایی با جنبش “ندوه‌العلماء”، زندگانی حضرت سلمان فارسی رضی‌الله‌عنه، بررسی اوضاع اقلیت مسلمان روهینگیا، احکام شرعی جوایز، آشنایی با زندگانی و خدمات علمی مفسر برجسته؛ مولانا غلام‌الله‌ خان و… آمده است.

گفتنی‌ست فصلنامه فرهنگی- اجتماعی «ندای اسلام» که زیر نظر حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان منتشر می‌شود، در بهار ۱۳۷۹هـ.ش قدم به دنیای مطبوعات نهاد. این مجله‌ی وزین به سردبیری مفتی محمدقاسم قاسمی، از علمای برجسته‌ی اهل‌سنّت ایران و نیز تحت اشراف شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، چهره‌ی‌ شناخته‌شده و امام جمعه‌ی اهل‌سنّت زاهدان با رویکردی کاملاً اعتدالی چاپ و منتشر می‌شود. / سنی آنلاین

 

درباره واحد دانلود و اخبار اسلامی

واحد دانلود و اخبار اسلامی
هم چنان تا آخر زندگی برای خدمت به اسلام آماده ام...

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *