صفحه ثبت نام اینترنتی طلاب مدرسه دارالقرآن سراوان | برای ورود کلیک کنید

شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید در بخشی از خطبه های جمعه این هفته اهل سنت زاهدان (۲۷ تیر ۱۳۹۳) به شب قدر اشاره کردند و گفتند: این شبی ویژه در اسلام است و شبی دیگر را با چنین درجه ای سراغ نداریم. بعضی شبهای خاص منزلت دارد اما به درجه شب قدر نمی رسد و خدا شب قدر را درجه بزرگی عنایت کرده است. در این شب جبرئیل با فرشتگان می آیند و کره خاکی را دور می زنند و شب سلام است و به معنای خیر است و از شر و مصیبت خبری نیست. آنچه در این شب نزول می کند خیر و سلامتی و نفع است و این شب رحمت است و مغفرت و رحمت نزول می کند و فرشتگان بر زمین می گردند و همه جا سلام می دهند و سلام آنان دعای خیر و مایه سلامت جسم و جان و مادیت و معنویت است و سلام در این شب می بارد و فرشتگان سلام می دهند. از اول شب تا طلوع صبح سلام هست.

امام جمعه اهل سنت زاهدان در ادامه از حمله اسرائیل به غزه اشاره کردند و گفتند: شما می دانید همه عالم اسلام الان در رنج به سر می برد و گرفتار اختلافات و مشکلات و تندروی ها شده است و این از یک طرف انسان را در ماه رمضان آزار می دهد و دومین چیز که خیلی آزاردهنده است حمله وحشیانه و ددمنشانه و سبعانه اسرائیل غاصب و اشغالگر است که سرزمین دیگران و بیت المقدس را اشغال کرده اند و غزه از دریا و هوا و خشکی مورد حمله پیچیده آخرین سلاحهای تولید شده است .اسرائیل در نبردی نابرابر وحشیانه حمله می کند و روزه داران غزه را قتل عام می کند و زندگی آنها و خانه های آنها از زمین و هوا مورد هدف قرار می گیرد و زیر تهاجم سنگین صهیونیستهای غاصب و اشغالگر است که واقعا یک دولت صددرصد تروریستی در دنیا است و هر کسی اسرائیل را به عنوان تروریست در دنیا قبول نکند او تروریست را قبول ندارد و دروغ می گوید که با تروریست مقابله می کند.قدرتهای جهانی و دولتهای اروپایی همه باید دست این جنایتکار را بگیرند و مجامع بین الملل و سازمان ملل باید فکری برای این نابرابری بردارند.
مولانا عبدالحمید در پایان به حضور گسترده در روز قدس تاکید کردند و گفتند: هفته آینده همانطور که می دانید روز قدس است و در این شرایط حساس مناسب است گسترده شرکت کنید در راهپیمایی روز قدس و این در حمایت از فلسطین است و در محکومیت غاصبان و اسرائیل غاصب است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی